Miejska Biblioteka Publiczna w Choszcznie
Czerwiec 08 2025 08:56:00
Nawigacja
Aktualności
Strona Główna
Przetargi

O nas
Adresy, telefony
RODO
Historia
Godziny otwarcia
Statut
Regulamin
Filie biblioteczne
Biblioteki w Powiecie

Zbiory
Oddział dla Dorosłych
Oddział dla Dzieci

Nowości
Nowości

Artykuły
Galeria
Losowe Zdjêcie


Spotkanie w DKK pa¼dziernik 2008
Fundacja Orange

Biblioteka bierze udział w programie Akademia Orange dla bibliotek
Zegar & Kalendarz
„LINK DO PRZYSZ£O¦CI. ZAPROGRAMUJ SWOJ¡ KARIERÊ”
Jedna z uczennicy klasy V podsumowa³a nastêpuj±co warsztaty: „Przez te zajêcia naprawdê polubi³am Scratcha. Lekcja by³a bardzo ciekawa, nigdy wcze¶niej nie pracowa³am z robotami, ale po tych zajêciach to siê zmieni³o. Chcia³abym, ¿eby takie warsztaty by³y codziennie. By³o rado¶nie i ¶miesznie. Prowadz±cy by³ bardzo mi³y i komunikatywny. Wyt³umaczy³ nam, ¿e wystarczy chcieæ czego¶, a to osi±gniemy bez problemu”.

Do udzia³u w projekcie zakwalifikowanych zosta³o 109 instytucji spo¶ród 239 zg³oszeñ, a nasza Filia Publiczna jest jednym z trzech miejsc wybranych w województwie zachodniopomorskim.
Projekt jest realizowany przez Fundacjê Rozwoju Spo³eczeñstwa Informacyjnego ze ¶rodków Microsoft, w ramach inicjatywy YouthSpark.
Warsztaty z kodowania odby³y siê dziêki otwarto¶ci, przychylno¶ci i zaanga¿owaniu Dyrekcji i pracowników Szko³y Podstawowej Nr 1 w Choszcznie, a w szczególno¶ci Pani Dyrektor Krystyny Góreckiej i Pani Katarzyny Jarosz, za co bardzo dziêkujemy.

Tekst: Anna Ko¶ciuczuk
Zdjêcia: Katarzyna Jezierska – Biuro Promocji Urzêdu Miejskiego w Choszcznie

Dodane przez bibliotekarz1 dnia listopad 27 2015 17:02:59871 Czytań - Drukuj
Kontakt
Miejska Biblioteka Publiczna
ul. Wolności 13
73-200 Choszczno
tel.0957652239
mbp_choszczno@op.pl
Katalogi

MBP i Filia w Choszcznie
katalog online
Kartoteki

MBP i Filia w Choszcznie
kartoteka online
Ibuk Libra

Funkcje platformy IBUK Libra
Rejestracja i logowanie dla posiadaczy kodów PIN Libra
Osobista p�ka myIBUK
Dezyderatka
Zaproponuj książkę

2704580 Unikalnych wizyt